47. Pohádkové Mariánské Lázně
Prožijte skutečně pohádkový víkend ve stylovém hotelu v Mariánských Lázních. V pobytovém balíčku na Vás čeká výběrové ubytování, relaxace ve wellness centru, masáže, koupele, pro dámu originální zábal ve zlatě, dvě romantické večeře při svíčkách a další zajímavý program, který se postará o jedinečné 3 dny.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkové Mariánské Lázně: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na nadstandardní ubytování v komfortních pokojích 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro Vás budou připraveny vydatné snídaně formou bufetu a každý večer si vychutnáte u prostřeného stolu pouze pro dva romantickou večeři formou tříchodového menu. K tomu ještě přidáme odpolední posezené při kávě a lahodném moučníku.

I relaxace v balíčku Pohádkové Mariánské Lázně je opravdu nadstandardní. Už nyní se můžete těšit na privátní pobyt ve wellness centru, kde pro Vás za romantické hudby bude připraven privátní whirpool. Pokračovat budete v masážním centru, kde si každý z páru vychutná masáž lávovými kameny, pro dámu bude dále připraven zlatý hřeb pobytu v podobě exkluzivního zábalu ve 24 karátovém zlatě. A to stále neni relaxační skladba pobytu vyčerpána, protože pro každého je ještě připravena uvolňující spa masážní koupel.

Pohádkové Mariánské Lázně jsou díky luxusnímu ubytování, lahodné stravě a opravdu pestrému relaxačnímu programu garancí vydařeného lázeňského pobytu.

K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně lze doobjednat
K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 490 Kč, 2) Green fee pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních - 2 500 Kč, 3) Balíček Hit - pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla - 1 799 Kč, 4) Balíček Spa - aromamasáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k Pohádkovému víkendu v Mariánských Lázních doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené stylové pokoje hotelu 4* standardu jistě uspokojí i náročné klienty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem, župany a neperlivá voda.

Stravování
Pohádkové nebude jen ubytování a relaxace, ale i strava. V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou bufetu (včetně bio produktů) a na dvě romantické večeře pro pár při svíčkách v hotelové restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni. Dále Vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita lázeňského pobytu
Mariánské Lázně - Západní Čechy

Zajímavosti okolí
Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovi Lázně.

Ostatní
Pobyt Pohádkové Mariánské Lázně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 490 Kč), parkoviště se nachází přímo u hotelu, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Bodová hodnota pobytu je 348.

cena: 8699,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]