60. Luxusní pobyt pro dva v apartmá - Lednice
Vypravte se s námi na pobyt do jednoho z nejkouzelnějších koutů naší země, poznávat krásy jižní Moravy. V tomto pobytovém balíčku se můžete těšit na výběrové ubytování v luxusním hotelovém apartmá, masáže, lahodnou stravu, vinnou degustaci či plavbu lodí po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu.

Zde je kompletní program Pobytu pro dva v Lednicko - Valtickém areálu: tentokrát se můžete těšit na ubytování v komfortních apartmánech hotelu, který se nachází přímo u zámeckého parku v Lednici. Sousední lužní les a slepé rameno Dyje dokreslují romantickou atmosféru místa. Ihned po příjezdu budete přivítáni lahodným drinkem a na pokoji Vás bude čekat milé překvapení. V průběhu pobytu si jistě pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na výběrové romantické večeři pro pár.

Během pobytu určitě neopomenete navštívit zámek s anglickým parkem a další zajímavá místa Lednicko-Valtického areálu. Dalším zážitkem jistě bude romantická plavba po Dyji během které budete moci obdivovat přírodní i historické bohatství zdejšího kraje. A jelikož je jižní Morava kraj vínu zaslíbený je součástí pobytu i degustace vína pro pár. A nemějte obavy, nebude chybět ani relaxace. Pro každého z páru bude připravena kompletní klasická relaxační masáž, která uleví namáhanému svalstvu celého těla. Vyhledávaná lokalita společně s bohatým a zajímavým programem jsou garancí, že balíček Pobyt pro dva v Lednicko - Valtickém areálu si maximálně užijete.

K Pobytu pro dva v Lednicko-Valtickém areálu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 500 Kč, 2) Balíček Relax plus - aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána - 1 699 Kč, 3) Balíček Relax Lednice - reflexní masáž nohou doplněná o zábal z mořských řas pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících možností: tenisové kurty, stolní tenis, půjčovnu kol, motokáry, squash, bowling, přírodní koupaliště, bazén, vyjížďky na koních, vyjížďky v kočáru, střelnici, golfové hřiště, rybolov, bohatý výběr masáží a relaxačních procedur, kriket či elektronické šipky.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené apartmány Vám poskytnou maximální komfort ubytování. Do standardní výbavy každého apartmánu patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar. Určitě též nesmíme opomenout balkon, který nabízí výhled do lužního lesa.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro pár, která Vám bude servírována v zámeckém stylu. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace bude i hotelový vinný sklípek a vinotéka. Vaše chuťové buňky si budou moci pochutnat jak na tradiční moravské kuchyni.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Lednice (hotel se nachází přímo u zámeckého parku)

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který je součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobyt pro dva v Lednicko - Valtickém areálu lze absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Bodová hodnota pobytu je 440.

cena: 10999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]