08. Romantický pobyt pro pár na Karlštejně
Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček Vám nabídne stylové ubytování, romantickou večeři při svíčkách i vyjížďku kočárem od hotelu až na samotný hrad.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v luxusním hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje Vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe a hlavně na romantické večeři při svíčkách v hotelové restauraci (případně v letních měsících na terase na břehu Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto romantického pobytu je nachystána vyjížďka kočárem až na samotný hradKarlštejn. Kočár bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit vaší královské cestě na hrad. Vypravte se tedy prožít ne jednu, ale hned dvě noci na Karlštejně!

K Romantickému pobytu na Karlštejně lze doobjednat
K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 700 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště - 3 199 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a sladké překvapení na pokoji - 850 Kč, 4) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra s vířivkou, finskou saunou a fitness - 2 500 Kč, 5) Vyjížďka na koních Karlštejnskou přírodou na 90 minut pro pár - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: nově vybudované hotelové relaxační centrum nabízí saunu, whirlpool a posilovnu, v těsné blízkosti hotelu se nachází známé Karlštejnské golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty a volejbalovým hřištěm či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven TV/SAT, ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou či vanou, mramorovým umyvadlem a vysoušečem vlasů.

Stravování
V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře při svíčkách ve formě výběrového čtyřchodového menu včetně aperitivu. Hotelová restaurace společně s letní terasou Vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu. V letních měsících si speciality z grilu a nepřeberné množství rybích lahůdek můžete vychutnat i na nedalekém ostrůvku, který též patří k hotelu.

Lokalita romantického pobytu
Střední Čechy - Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika.

Ostatní
Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 700 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 10999,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]