24. Romantický víkend pro dva v Kutné Hoře


Vypravte se objevovat minulost do starobylé Kutné Hory. Ubytujeme Vás v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který se nachází v historickém centru města, v budově, o které se dochovaly písemné zmínky již z roku 1427. Čeká Vás pobyt, během kterého se seznámíte s historií města, které patří na prestižní seznam UNESCO. Pobytový balíček však není ochuzen ani o relaxaci či gurmánský zážitek.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování přímo v historickém centru Kutné Hory (hotel je vzdálen jen 50 m od Kamenné kašny, 500 m od chrámu Sv. Barbory, 400 m od centrálního náměstí). Ze stylově vybavených pokojů na Vás dýchne kouzlo starých časů. Že zajímavá místa s bohatou historií jsou v Kutné Hoře skutečně na každém rohu, se přesvědčíte během prohlídky města. Vynechat byste určitě neměli návštěvu návštěvu Chrámu Svaté Barbory či Sedlecké kostnice.

Dále Vás čeká relaxace v podobě kranio masáží pro každého z páru. Milovníci dobrého jídla si vychutnají romantickou večeři při svíčkách v historické restauraci Mincovna. Snídaně si budete moci zvolit jak formou švédských stolů, tak se servisem "až do postele". A na pokoji Vás bude jako pozornost čekat sekt s jahodami. Pojeďte se tedy blíže se seznámit s krásami historické Kutné Hory.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou stylově vybaveny masivním dřevěným nábytkem a nachází se v nich celá řada historicky cenných artefaktů, které Vás vtáhnou do bohaté minulosti domu. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, vysokorychlostní internet a telefon. Jedná se o hotel kategorie 4*.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře je zahrnuta 1x snídaně formou švédských stolů, 1x snídaně se servisem až do postele a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva při svíčkách ve stylové restauraci Mincovna, která Vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města. V restauraci oceníte nejen výtečnou kuchyni s mnoha kutnohorskými kulinářskými specialitami, ale i netradiční klášterní pivo z pivovaru Broumov.

Zajímavosti okolí
Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita víkendu pro dva
Historické centrum Kutné Hory

Ostatní
Víkend pro dva v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Bodová hodnota pobytu je 360.

cena: 8999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]