04. Romantická noc pro dva u lednického zámku

Romantická noc v Lednicko-Valtickém areálu Vám naservíruje tento krásný kout jižní Moravy na zlatém podnose. Čeká Vás stylové ubytování, lahodná strava v čele s romantickou večeří pro pár, plavba lodí po zámecké Dyji a další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc u Lednického zámku: ubytujeme Vás v komfortním hotelu 4* kategorie, který se nachází v samém srdci Lednicko-Valtického areálu, přímo na okraji zámeckého parku v Lednici. Po příjezdu pro Vás bude připraveno milé překvapení na pokoji a welcome drink.

Cílem pobytu je poznání tohoto jedinečného místa, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Proto v balíčku nechybí romantická plavba po "zámecké" řece Dyji během které proplujete okolo známých míst Lednicko - Valtického areálu. Dále je zastoupen i gurmánský zážitek. Pochutnáte si jak na snídaních formou švédských stolů v tradičním jihomoravském stylu, tak na výběrové romantické večeři pro dva v zámeckém stylu v hotelové restauraci. Jako bonus k pobytu ještě přidáváme možnost privátní relaxace v infrasauněnebohodinový pronájem tenisového dvorce. Zároveň během letních měsíců budete moci neomezeně užívat venkovní bazén se slanou vodou na hotelové zahradě.

Skladba pobytu Romantická noc u Lednického zámku
- Ubytování na 2 dny / 1 noc v komfortním 4* hotelu ihned u zámeckého parku v Lednici - přivítání welcome drinkem a dárkem na pokoji - bohatá jihomoravská snídaně formou švédských stolů - omantická večeře pro dva servírovaná v zámeckém stylu - plavba po řece Dyji okolo zajímavých míst Lednicko-Valtického areálu - privátní infrasuana nebo hodinový tennis

K pobytu na Romantická noc u Lednického zámku lze doobjednat
K pobytu Romantická noc u Lednického zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 500 Kč, 2) Balíček Relax plus - aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána - 1 699 Kč, 3) Balíček Relax Lednice - reflexní masáž nohou doplněná o zábal z mořských řas pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 4) Degustace vína - privátní degustace vína včetně degustačního sousta pro dvě osoby - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících možností: tenisové kurty, stolní tenis, půjčovnu kol, motokáry, squash, bowling, přírodní koupaliště, bazén, vyjížďky na koních, vyjížďky v kočáru, střelnici, golfové hřiště, rybolov, bohatý výběr masáží a relaxačních procedur, kriket či elektronické šipky.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje čtyřhvězdičkového hotelu poskytují kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar. Pokoj zároveň disponuje balkonem, který nabízí výhled do lužního lesa.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro pár, která Vám bude servírována v zámeckém stylu. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace bude i hotelový vinný sklípek a vinotéka. Vaše chuťové buňky si budou moci pochutnat jak na tradiční moravské tak na mezinárodní kuchyni. V případě zájmu je možné k pobytu zařídit i privátní degustaci vín.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Lednice (hotel se nachází vedle zámeckého parku v Lednici)

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobytový balíček Romantická noc u Lednického zámku lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Bodová hodnota pobytu je 228.

cena: 5699,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]