06. Františkovy Lázně - relax pobyt pro dvaPořádná porce relaxace v podobě 11 procedur na Vás čeká ve Františkových Lázních. Masáže, koupele, solná jeskyně či návštěva vodního světa se postarají o vydařený relaxační program ke kterému samozřejmě přidáme ubytování v oblíbeném hotelu i lahodnou polopenzi.

Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát Vás vypravíme do centra Františkových Lázní. Zde pro Vás bude připraveno kvalitní ubytování v lázeňském hotelu 3* standardu. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je odpočinek a proto jsme připravili skutečně bohatý relaxační program. Dáma se může těšit na: klasickou masáž zádové sestavy, manikúru, pedikúru, perličkovou lázeň, vstup do solné jeskyně a vybrační plošinu na formování postavy. Pán si zase jistě vychutná celkovou masáž lávovými kameny, klasickou masáž zad, relaxaci ve vířivé koupeli a ani u něj nechybí vstup do solné jeskyně a možnost využít vybrační plošinu (tzn. celkem 11 procedur). Jako bonus Vám do pobytového balíčku ještě přidáme vstup do františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány, vodními skluzavkami či wellness centrem.

K pobytu pro dva lze doobjednat
K pobytu Františkovy Lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 180 Kč, 2) Balíček Hýčkání - medová masáž a skořicový zábal pro dámu, hawaiská masáž pro pána - 1 599 Kč, 3) Balíček Zkrášlení - kávový peeling celého těla pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána - 1 499 Kč, 4) Balíček Prima Relax - masáž Shiatsu pro dámu a pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 5) Balíček Spa - originální masáž bylinnými razítky a masáž obličeje pro dámu, pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 6) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 199 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobyt Františkovy lázně pro dva nabízí příjemné ubytování v oblíbeném hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně pobytu Františkovy Lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu pro dva
Západní Čechy - Františkovy Lázně

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt Františkovy Lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je z pravidla v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7499,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]