04. Kouzelná jižní Morava - Lednicko - Valtický areál
Lednicko-Valtický areál je připraven vás přivítat ve své plné kráse. Pokud se s tímto vyhledávaným místem chcete seznámit a zároveň prožít pobyt s bohatým programem, tak balíček Kouzelná jižní Morava je přesně tím, co hledáte.

Zde je kompletní program pobytu Kouzelná jižní Morava: ubytujeme vás v hotelu 4* kategorie, který se nachází hned naproti zámku v Lednici.

Pro důkladné seznámení se s Lednicko-Valtickým areálem jsme do pobytového balíčku zařadili plavbu po řece Dyji během které poplujete okolo většiny známých míst areálu. Dále nebude chybět lahodná strava. Pochutnáte si jak na snídaních formou švédských stolů, tak na romantické večeři pro pár servírované v hotelové restauraci.
A chvíle příjemné relaxace si vychutnáte během privátního pronájmu whirpoolu v hotelovém wellness (v případě zájmu je možné pronájem whirpoolu vyměnit za vstupenky na zámek v Lednici - požadavek stačí uvést do objednávky) a v letních měsících jistě využijete i bazén se slanou vodouna rozlehlé hotelové zahradě. Vypravte se tedy do Lednicko - Valtického areálu obdivovat kouzelnou jižní Moravu.

Skladba pobytu Kouzelná jižní Morava
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve 4* hotelu ihned u zámeckého parku v Lednici - snídaně formou švédských stolů na každé ráno - romantická večeře pro pár - plavba po řece Dyji okolo zajímavých míst Lednicko-Valtického areálu - privátní pronájem whirpoolu pro dva (případně vstupenky na zámek pro pár) - relaxace u bazénu se slanou vodou na hotelové zahradě

K pobytu Kouzelná jižní Morava lze doobjednat
K pobytu Kouzelná jižní Morava je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 500 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 799 Kč, 3) Balíček Lednice - vstupenky na zámek Lednice a do zámeckého skleníku - 900 Kč, 4) Balíček masáží - aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána - 1 780 Kč, 5) Balíček Relax - masáž éterickým olejem pro dámu pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 780 Kč, 6) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár - 990 Kč, 7) Balíček Radost - vstupenky na zámek v Lednici a vyjížďka kočárem po zámeckém areálu (sezonně) - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje čtyřhvězdičkového hotelu poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar.

Stravování
V ceně pobytu Kouzelná jižní Morava jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro pár v hotelové restauraci, která se specializuje na tradiční jihomoravskou kuchyni.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Lednice (hotel se nachází hned u zámku v Lednici)

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní

Pobytový balíček Kouzelná jižní Morava lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v Lednici klidněji, případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Hotel se stal nejlepším 4* hotelem pro jihomoravský kraj v loňském roce.

cena: 8699,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]