10. Relaxační víkendový pobyt v Českém ráji

HIT Relaxační víkendový pobyt Vám přináší komfortní ubytování v hotelu 4* standardu doplněné o pestrý výběr masáží, lahodnou stravu, privátní pronájem wellness centra a další bohatý program. Pokud se tedy rozhodnete pro tento balíček, tak Vás čeká víkend plný odpočinku, relaxace a rozmazlování.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkendový pobyt: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve stylovém wellness hotelu jehož bohaté možnosti na relaxační a sportovní vyžití zaručeně zpříjemní Váš víkendový pobyt. Na romantické procházky či posezení poslouží i rozlehlá hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Během pobytu si zajisté pochutnáte na snídaních formou bufetu a na romantické tříchodové večeři pro pár doplněné o láhev chutného vína. A jako bonus obdržíte od hotelu piknikový koš plný dobrot k posezení na hotelové zahradě u rybníka (v zimních měsících je piknikový koš nahrazen čokoládovým fondue pro pár).

Relaxační víkendový pobyt má však za hlavní cíl Váš odpočinek o který se postará následující program: pro dámu jsme zvolili medovou masáž, která nejlépe odstraňuje toxické látky z těla a regenerační masáž obličeje. Pán se zase může těšit na masáž zadové sestavy a na reflexní masáž plosek nohou. Součástí pobytu je i privátní pronájem sauny a whirpoolu na 90 minut. Okolí hotelu s mnoha hrady a zámky Vás určitě naláká k nějakému výletu. Pokud tedy na něj vyšetříte v nabitém programu pobytu čas.

K Relaxačnímu víkendovému pobytu lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendovému pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár - 2 700 Kč, 2) Balíček Fit - indická masáž hlavy pro pána, masáž hot stones pro dámu - 1 599 Kč, 3) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během - 3 999 Kč pro pár, 4) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 499 Kč, 5) Balíček Relax Speciál - masáž lávovými kameny pro pána a speciální čokoládová kúra složená z masáže, zábalu a peelingu pro dámu - 1 799 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu Vám dále budou k dispozici následující možnosti: balneo centrum nabízející bohatý výběr procedur, solárium, infrasauna, bazén, sauna, whirpool, tenisový kurt, zahradní šachy, golfové odpaliště, půjčovna kol či petanque. Nedaleko od hotelu lze zajistit projížďku na koních a vyhlídkový let.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Relaxačního víkendového pobytu si zajisté pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné romantické večeři pro dva včetně lahve vína (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze či plná penze). Na další chody Vám ideální poslouží hotelová restaurace a k dispozici Vám bude i hotelová vinárna a příjemné posezení sezónně poskytnou i dvě letní terasy.

Lokalita relaxačního víkendového pobytu
Mladoboleslavsko - Vstupní brána do Českého ráje

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází na ideálním místě pro poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další typy na výlet patří muzeum Škody v nedaleké Mladé Boleslavy a zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Relaxační víkend lze absolvovat též kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například na prodloužený víkend či déle (cena za noc navíc pro pár je 2 700 Kč se snídaní). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí bezbariérový přístup a bezbariérové pokoje. Bodová hodnota pobytu je 360.

cena: 8999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]