01. Užijte si Mariánské Lázně
Komfortní 4* hotel v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou plnou penzi, relaxační program i neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na vydařené tři dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Užijte si Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje 4* hotelu se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je plná penze. Snídaně a večeře formou studených a teplých rautových stolů doplní oběd formou čytřchodového menu dle vlastního výběru v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness. Jako zlatý hřeb pobytu si užijete společnou celkovou masáž horkými lávovými kameny (masáž je prováděna souběžně dvěma maséry) a program pobytu ještě rozšíří možnost odborné konzultace s lékařem. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento relaxační pobyt.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 180 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí - 3 976 Kč, 3) Balíček Relaxace - regenerační masáž hlavy pro dámu, bylinná lázeň pro pána - 1 690 Kč, 4) Kosmetický balíček - kosmetické ošetření včetně liftingové masáže obličeje pro dámu i pro pána - 1 790 Kč, 5) Balíček Beauty Relax -manikúra pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 900 Kč, 6) Balíček Lady - manikúra a kosmetické ošetření pleti včetně masáže obličeje pro dámu - 2 190 Kč, 7) Balíček Spa - celotělový regenerační zábal pro dámu, reflexní masáž pro pána - 2 250 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná plná penze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů a čtyřchodové obědové menu dle vlastního výběru ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita lázeňského pobytu
Mariánské Lázně (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart či skanzen Doubrava.

Ostatní
Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 9999,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]