41. Wellness víkend pro dva v Českém ráji

Wellness víkend pro dva Vás zavede do oblíbeného hotelu 4* kategorie a nabídne Vám velice zajímavý program. Pestrý výběr relaxačních procedur (součástí pobytu je 6 masáží), privátní pronájem wellness centra, výběrová romantická večeře, příjemné prostředí hotelu obklopené zelení či ideální lokalita na výlety a sportovní vyžití jsou jen některé důvody, proč tento wellness víkend stojí za vyzkoušení.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro dva: tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na ideálním místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na romantické procházky či posezení poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické tříchodové večeři doplněné o láhev vybraného vína. A jako bonus obdržíte piknikový koš plný dobrot k posezení na hotelové zahradě u rybníka (v zimě je piknikový koš nahrazen čokoládovým fondue pro pár).

Wellness víkend pro dva Vám samozřejmě nabídne i slíbenou porci relaxace. Dáma se může těšit na zkrášlovací medovou masáž. Pro pána je zase připravena havajská masáž Lomi Lomi. Dále pro každého masáž zádové sestavy a též pro oba reflexní masáž plosek nohou (tzn. celkem 6 procedur!). K relaxaci vhodně poslouží i hotelová sauna a whirpool - tyto prostory budou na 90 minut rezervovány pouze pro Vás.

Skladba Wellness víkendu pro dva
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v oblíbeném 4* wellness hotelu - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - romantická večeře pro dva včetně láhve vína - přivítání welcome drinkem - pro dámu zkrášlovací medová masáž - pro pána havajská masáž Lomi Lomi - 2x reflexní masáž plosek nohou - 2x masáž zádové sestavy - privátní vstup do hotelového wellness centra s whirpoolem a saunou - piknikový koš plný dobrot případně čokoládové fondue

K Wellness víkendu pro dva lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár - 2 700 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 999 Kč pro pár, 3) Balíček Fit - indická masáž hlavy pro pána, masáž hot stones pro dámu - 1 499 Kč, 4) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu Vám dále budou k dispozici následující služby: masážní studio nabízející bohatý výběr procedur, solárium, infrasauna, bazén, sauna, whirpool, tenisový kurt, zahradní šachy, golfové odpaliště, půjčovna kol či petanque. Nedaleko od hotelu lze zajistit projížďku na koních.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám během pobytu poskytnou velice kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness víkendu pro dva si zajisté pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři pro pár včetně lahve vína (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze či plná penze). Na další chody Vám ideálně poslouží hotelová restaurace. K dispozici Vám bude i hotelová vinárna a příjemné posezení sezónně poskytnou i dvě letní terasy.

Lokalita wellness víkendu pro dva
Střední Čechy - Mladoboleslavsko - Vstupní brána do Českého ráje

Zajímavosti okolí
Pobyt Wellness víkend pro dva Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet ještě určitě zařadíme muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavy či zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Wellness víkend pro dva je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 700 Kč pro pár včetně snídaně). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí bezbariérový přístup a bezbariérové pokoje. Bodová hodnota pobytu je 400.

cena: 9999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]