43. Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích
HIT Příjemná atmosféra lázní Luhačovice, luxusní ubytování ve 4* superior hotelu, zážitková gastronomie a samozřejmě relaxace. Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je garancí neopakovatelných tří dnů.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní wellness víkend v Luhačovicích: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na exkluzivní ubytování v nedávno otevřeném wellness hotelu v Luhačovicích. Hotel se nachází ve zrekonstruované historické budově ve které pobýval a tvořil skladatel Leoš Janáček. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu. Hotel získal prestižní cenu Best of reality ve své kategorii.

Ihned po příjezdu budete přivítání láhví sektu a na pokoji Vás mile překvapí dekorace z lístků růží. Během pobytu si příjde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní výběrové pětichodové degustační menu díky, kterému se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Dále se podíváme na slíbenou relaxaci. Můžete se těšit na romantickou koupel ve speciální hydromasážní vaně pro pár a hlavně na neomezené využívání všech služeb v moderním hotelovém wellness centru během celého pobytu. Zde Vám bude k dispozici bazén s protiproudem, whirpool, solná parní lázeň, mentolová parní lázeň, bylinková saunu, finská saunu, tepidárium, masážní sprchy, ledová studnu a relaxační místnost. Nechte se tedy hýčkat a vychutnejte si skutečně exkluzivní wellness pobyt v hotelu, který je svou kvalitou a rozsahem služeb na úrovni 5*.

K balíčku Luxusní wellness pobyt lze doobjednat
K balíčku Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 650 Kč, 2) Balíček masáží - originální relaxační masáž drahými kameny pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 199 Kč, 3) Balíček Beauty - regenerační kosmetické ošetření pleti (očištění, regenerace, masáž, maska) pro dámu, ošetření obličeje s masáží a výživnou procedurou pro pána - 2 599 Kč, 4) Balíček Top - masáž s aromatickými oleji a bylinnými váčky pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Exkluzivní 4*superior hotel Vám nabídne komfortní ubytování ve kterém se snoubí moderní design pokoje s historií budovy. Do standardní výbavy každého pokoje patří luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, vysokorychlostní připojení k internetu a klimatizace. Na pokoji pro Vás budou připraveny župany a pantofle.

Stravování
Během Luxusního wellness pobytu v Luhačovicích si příjde na své každý skutečný gurmán. Můžete se těšit na bohaté vitální snídaně formou rautových stolů a výběrové pětichodové večerní degustační menu pro pár. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita wellness pobytu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do středy), kdy je v hotelu klidněji pro větší vychutnání wellness nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 650 Kč za pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem pro handicapované klienty.V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné. Bodová hodnota pobytu je 396.

cena: 9999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]