48. Wellness víkend v Mariánských LázníchWellness víkend v Mariánských Lázních Vám nabídne ubytování ve stylovém hotelu, lahodnou polopenzi, vstup do wellness centra a hlavně 12 relaxačních procedur. Takže Vás čeká skutečně vydařený relax.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování ve zbrusu nových pokojích Exclusive 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer si vychutnáte lahodnou večeři formou tříchodového menu.

Avšak jak jsme slíbili hlavně budete plnými doušky relaxovat. Zde je stručný rozpis procedur, které Vám wellness víkend nabídne: pro každého z páru je připravena masáž hot stones horkými lávovými kameny, parafínový zábal, hydroterapeutická relaxační koupel, tradiční plynová obálka na prokrvení pokožky a kneippova vodoléčebná lázeň. Deset společných procedur doplníme o dvě originální pro dámu (pán promine, že poměr procedur v balíčku je 5:7). Originální zábal s 24 karátovým zlatem bude jistě netradičním zážitkem a poslední dvanáctou procedurou bude zkrášlující čokoládová masáž. K tomu ještě přidejte vstup do hotelového wellness centra s vířivkou a bylinnou saunou.

Pro maximální relax se stačí vypravit na Wellness víkend do Mariánských Lázní.

K Wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 890 Kč, 2) Green fee pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních - 2 500 Kč, 3) Balíček Hit - pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla - 1 899 Kč, 4) Balíček Spa - aromamasáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nové, elegantně vybavené pokoje typu Exclusive 4* hotelu jistě uspokojí i náročné hosty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem, župany a neperlivá voda.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů (včetně bio produktů) a na dvě lahodné večeře formou tříchodového menu z a la carte lístku v hotelové restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni. Dále Vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita wellness víkendu
Mariánské Lázně - Západní Čechy

Zajímavosti okolí
Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovi Lázně.

Ostatní
Pobyt Wellness víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc pro pár je 2 890 Kč), parkoviště se nachází přímo před hotelem, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Pokud se vypravíte na pobyt během pracovního týdne (Po-Pá) tak Vám přidáme k balíčku 2x perličkovou koupel zcela zdarma. Bodová hodnota pobytu je 400.

cena: 9999,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]