02. Malá Fatra - pobyt pro pár
Malá Fatra dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace u našich východních sousedů. Krásnou přírodu Malé Fatry, která leží nedaleko od hranic s ČR byste proto měli zařadit do svého cestovatelského plánu. A k tomu vám nabídneme pobytový balíček s kvalitním ubytováním, lahodnou polopenzí a pestrým relaxačním programem.

Zde je kompletní program balíčku Malá Fatra - víkendový pobyt pro pár: vypravíme vás mezi kopce Malé Fatry do oblíbeného 4* hotelu, který se nachází v Bránické dolině. Místo je ideální pro letní i zimní vyžití. Abyste na sportovní aktivity, turistiku či poznávání okolních krás měli dostatek energie je pro vás v tomto balíčku připravena lahodná polopenze.

A nechybí ani slíbená porce relaxace. Každý den se můžete těšit na dvouhodinový vstup do nově otevřeného hotelového wellness centra, které obsahuje bazén, 2x whirpool, finskou saunu, římskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, aztéckou saunu, infra saunu, parní lázeň, hydromasážní vanu a box a solárium a neomezený vstup do fitness centra. Malá Fatra vám nabídne krásy slovenských hor na zlatém podnose. Pojeďte se tedy s nimi seznámit a prožít příjemný pobyt.

K pobytu v Malé Fatře lze doobjednat
K pobytu pro pár v Malé Fatře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 700 Kč, 2) Balíček masáží - klasická masáž zádové sestavy pro pána a relaxační masáž celého těla pro dámu - 1 600 Kč, 3) Balíček Relax sport - 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy a hodinový pronájem tenisového kurtu - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících možností: služby hotelového wellness a sportovního centra (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu jsou garancí příjemného pobytu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Stravování
Součástí pobytu je polopenze v hotelové restauraci. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu. V hotelu vám bude k dispozici restaurace, která nabízí speciality tradiční slovenské kuchyně a kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase a kochat se výhledem do kopců.

Lokalita pobytu
Terchovská dolina - hotel Branica se nachází v tomto krásném koutu Malé Fatry v ideální dostupnosti pouze 60 Km od hranic s ČR a 20 Km ze Žiliny

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, skanzen Vychylovka či historická Žilina. Hotel pořádá pro hosty výlety mikrobusem na zajímavá místa v okolí.

Ostatní
Malá Fatra - pobyt pro pár je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 7499,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]