53. Romantická noc na zámečku v Posázaví








Pobyt Romantická noc na zámečku v Posázaví Vás zavede do hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a mimo kvalitního ubytování Vám nabídne lahodnou polopenzi i pestré relaxační vyžití v čele s neomezeným vstupem do wellness a masážemi lávovými kameny pro každého z páru.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na zámečku: tentokrát se můžete těšit na ubytování v hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a nachází se jen 20 Km od Prahy v Posázaví. Po příjezdu budete přivítání lahví vína a mísou ovoce na pokoji. Během pobytu pro Vás bude připravenapolopenze v hotelové restauraci (viz Stravování). Dále nechybí slíbené relaxační vyžití. V ceně pobytu je zahrnuta relaxační masáž lávovými kameny pro každého z páru i neomezené využívání hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní bazén s whirlpoolem a v letních měsících ivenkovní bazén. Pestré sportovní možnosti, které hotel nabízí či výlet nedaleké Konopiště vhodně doplní vydařený pobyt.

K Romantické noci na zámečku lze doobjednat
K pobytu Romantická noc na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc se snídaní - 2 499 Kč, 2) Doplatek za apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje - 2 600 Kč, 3) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Hotelový resort poskytuje pestrou nabídkou služeb na doplňkový program během Vašeho pobytu. Z možností vybíráme venkovní a vnitřní bazén, fitcentrum, billiard, kulečník, masáže, posilovna, půjčovna kol, sauna, solárium, squash, stolní tenis, šipky, tělocvična a tenisový kurt. V nedalekém okolí si můžete zahrát bowling, využít bohaté golfové nabídky (Štiřín, Konopiště), absolvovat projížďku na koních či navštívit střelnici.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje Vám nabídnou vysoký standard ubytování. Do výbavy každého pokoje patří TV se SAT, minibar, radiobudík, telefon s přímou volbou, WIFI připojení k internetu a vysoušeč vlasů. Koupelna s denním světlem je vybavena vanou. Do pokoje je možné přidat dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu Romantická noc na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídani si vychutnáte buďto formou švédských stolů nebo se servisem až do postele. Večeře formou výběru z menu pro Vás bude připravena v hotelové restauraci., která nabízí výběr jídel z české a mezinárodní kuchyně (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) i nabídku kvalitních vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s otevřeným krbem. Celoročně je k dispozici bar s výběrem lahodných drinků.

Lokalita pobytu na zámečku
Střední Čechy - Benešovsko - Posázaví

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet po okolí.

Ostatní
Pobyt Romantická noc na zámečku lze uskutečnit i na delší dobu například na víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 499 Kč pro pár), v ceně pobytu je zahrnuto parkování na uzavřeném parkovišti (za poplatek lze doobjednat i možnost garážování Vašeho vozu), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty. Bodová hodnota pobytu je 220.

cena: 5499,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]