57. Pohádkový wellness víkend pro dvaPohádkový wellness víkend Vás zavede do oblíbeného wellness hotelu a nabídne Vám komfortní ubytování, lahodnou stravu a pestrý relaxační program (privátní pronájem whirpoolu a bázenu, pobyt v infrasauně, 4x masáž, 2x zábal).

Zde je kompletní program pobytového balíčku Pohádkový wellness víkend v Náchodě: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás pozveme do nedávno otevřeného wellness hotelu, kde pro Vás bude připraven opravdu vydařený pobyt. Během víkendu si budete moci vychutnat snídaně formou švédských stolů a romantickou čtyřchodovou večeři pro pár v hotelové restauraci.

Po lahodné stravě se podíváme na slíbenou relaxaci. Pro dámu je připravena medová masáž, která blahodárně působí na pokožku, pán si zase odpočine při regenerační indické masáži hlavy, dále pro Vás bude připravena společná 90 minutová kúra během, které si každý z páru vychutná pobyt v infra kabině, klasickou masáž zádové sestavy a rašelinový zábal. K vydatné porci relaxačních procedur přidáme 2x 30 minutový privátní pronájem hotelového bazénu pro pár a jako bonus privátní romantický relax v hotelovém whirpoolu.

Kvalitní ubytování, 7 relaxačních procedur, privátní bazén i whirpool a lahodná strava v čele s romantickou večeří dávají dohromady skutečně Pohádkový wellness víkend.

K Pohádkovému wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Pohádkový wellness víkend je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár - 2 400 Kč, 2) Balíček Relax - pro dámu masáž hot stones lávovými kameny, pro pána relaxační masáž dolních končetin - 1 499 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu reflexní terapie, pro pána masáž lávovými kameny - 1 829 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného wellness hotelu Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD - TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
Během Pohádkového wellness víkendu si jistě pochutnáte na lahodné stravě. Můžete se těšit na vydatné snídaně formou teplých a studených buffetových stolů a hlavně na čtyřchodové romantické večerní menu pro pár v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu Vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita wellness víkendu
Královehradecký kraj - Náchod

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní
Pohádkový wellness víkend je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci dle Vámi požadovaného počtu dní Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen. Hotel je nekuřácký. Bodová hodnota pobytu je 296.

cena: 7399,- Kč za pár

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]