04. Víkend pro dva v Karlových VarechKomfortní 4* hotel přímo v centru Karlových Varů společně s bohatým wellness programem a lahodnou polopenzí garantují, že tento lázeňský pobyt vám poskytne tři dny plné příjemného odpočinku.

Zde je kompletní program balíčku Víkend pro dva v Karlových Varech: tentokrát jsme pro vás připravili relaxační pobyt s ubytováním v hotelu 4* standardu v samém srdci Karlových Varůpřímo nad vřídelní kolonádou. Po celý lázeňský pobyt vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci - snídaně švédskými stoly doplní večeře formou tříchodového menu.

Během pobytu si vychutnáte i pestrý relaxační program. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy, reflexní masáž plosek nohou a pro dámu jako bonus regenerační rašelinový zábal. K tomu přidáme jednorázový vstup do hotelového wellness centra s whirpoolem, saunou, aroma kabinou, infra kabinou a solnou komorou. Najděte si čas pro sebe a nechte se hýčkat během pobytu v Karlových Varech.

K Víkendu pro dva v Karlových Varech lze doobjednat
K balíčku Víkend pro dva v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 990 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze- 3 570 Kč, 3) Balíček Relax - originální čokoládová kúra pro dámu, thajská masáž pro pána - 2 390 Kč, 4) Balíček Karlovy Vary - medová masáž a medový zábal pro dámu, klasická masáž pro pána - 2 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Vkusně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie poskytují příjemné ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, telefonem, minibarem a župany. K pobytu rezervujeme pokoje s výhledem na lázeňské panorama Karlových Varů.

Stravování
Víkend pro dva v Karlových Varech Vám nabídne stravování formou polopenze. Snídaně formou švédských stolů doplní každý den večeře formou tříchodového menu dle výběru. V případě zájmu je k pobytu možné doobjednat i plnou penzi. V hotelu Vám bude k dispozici restaurant nabízející nejen lahodné pokrmy, ale i pestrý výběr vín, Wellness bar a Lobby bar. Za hezkého počasí můžete posedět na hotelové terase a obdivovat jedinečný výhled na Karlovy Vary.

Lokalita lázeňského pobytu
Západní Čechy - Karlovy Vary - hotel se nachází v centru města s výhledem na Vřídelní kolonádu

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste během pobytu určitě měli navštívit: Vřídlo - největší a nejteplejší karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i pečlivě ochutnat.

Ostatní
Pobyt v Karlových Varech je v případě zájmu možné upravit na libovolný počet dní zcela dle Vašeho požadavku (kalkulaci Vám rádi připravíme). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovým pokojem. Bodová hodnota: 400.

cena: 9999,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]