O nás - Romantické pobyty DenD


Naše společnost se specializuje na originální víkendové pobyty, které svým klientům nabízí již dvanáctým rokem. Jelikož se mezi našimi zákazníky pravidelně těší velkému zájmu romantické pobyty pro novomanžele a pobyty na výročí svatby, rozhodli jsme se připravit ucelenou nabídku, která se soustředí hlavně, ale ne jenom na svatební pobyty.


Pokud si tedy zvolíte pobytový balíček od nás, tak se budete moci těšit na výběrové ubytování v oblíbených lokalitách ve všech koutech naší vlasti. K pobytovému balíčku samozřejmě nebude chybět ani zajímavý doplňkový program, abyste mohli prožít skutečně nezapomenutelný víkend.


Ceny u našich balíčků jsou vždy finální za originální víkendový pobyt pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.


Pobyt od nás je vhodným darem nejen k svatbě či k výročí svatby, ale výborně poslouží i jako dárek k narozeninám, k významnému jubileu, k vánocům, k Valentýnu a dalším významným příležitostem. Proto celý pobytový balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jména společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.
Samozřejmě můžete ponechat výběr romantického víkendu i na obdarovaných a k tomu slouží Otevřený poukaz v různých hodnotách.


Co se týče termínů pobytů, znovu se maximálně snažíme vyjít vstříc požadavkům klientů a proto poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Dárkový pobytový balíček jsme Vám schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.


Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web Romantické víkendy obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo. Web DenD je členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 prověřených portálů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů.


Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým svatebním pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na svatební víkend snů!


Váš tým DenD.cz