Partneři

 

ROMANTICKÉ VÍKENDY - nejširší nabídka romantických pobytů, ze které si každý pár zaručeně vybere. Ať už si přejete strávit romantický víkend v luxusním zámeckém apartmánu, ve wellness hotelu s kompletní nabídkou sportovních a relaxačních aktivit, v lázních s mnoha procedurami nebo na samotě u lesa, Romantické víkendy Vám budou mít vždy, co nabídnout. Každý víkendový pobyt má navíc bohatý doplňkový program, takže se například svezete kočárem, vychutnáte si čokoládovou masáž či romantickou večeři při svíčkách.

KARIKATURA- tým profesionálních tvůrců karikatury, který sklidil úspěch na mnoha firemních, společenských i rodinných akcích. Karikaturisté umí nejen překrásně kreslit (vytvoří 8-10 karikatur za hodinu), ale dokáží se i postarat o zábavu všech zúčastněných. Navíc si díky tvůrcům každý odnese z akce památku v podobě portrétu či karikatury. Těšíme se, že karikaturou zpestříme i Váš DenD!

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU - víkendové pobyty na nejromantičtějších místech naší země. Vyberte si z pestré nabídky neopakovatelných pobytů přímo na zámcích nebo v podzámčí. Staňte se alespoň na několik dní vládci malebného zámečku a prožijte víkend na který se oprvadu nezapomíná. K tomu přidejte romantické večeře v zámecké restauraci, vyjížďky na koních, mnoho relaxace a jedinečných zážitků.

WELLNESS VÍKENDOVÉ POBYTY - nejširší nabídka pobytů soustředěná na wellness a relax. Pobyty plné masáží, koupelí, relaxace a spotovního vyžití ve všech koutech naší země. Vybrané lázeňské hotely, wellness centra či hotely v jedinečné přírodě Vám nabídnou neopakovatelné víkendové pobyty po kterých se budete cítit znovu odpočatí a plní energie.

POBYTY PRO ŽENY - webový portál, který se soustřeďuje na víkendové pobyty pro dámy. Je možné zde volit mezi pobyty ve stylu dámské jízdy, víkendu s partnerem či víkendu s rodinou. Pestrý výběr balíčků hlavně se zaměřením na wellness a relaxaci má skutečně, co nabídnout.

VÍKENDOVÉ POBYTY - pokud toužíte prožít skutečný víkendový pobyt snů, tak nabídka tohoto webu určitě splní Vaše přání. Pestrý výběr jedinečných víkendových pobytů Vám připraví nelehké rohodování při volbě toho správného. Ale ať už si vyberete jakýkoliv balíček, tak Vás jistě bude čekat víkendový pobyt snů!

RELAXAČNÍ VÍKEND - vyberte si pobyt se spoustou relaxace

SVATEBNÍ POBYTY - sháníte svatební dar?

VÍKENDOVÉ POBYTY - vypravte se na vydařený víkendový pobyt